Blog


Které jsou lépe? Vyhrazené LED lodi nebo DIY LED osvětlení?

 

Které jsou lépe? Vyhrazené LED lodi nebo DIY LED osvětlení?

Boaters jsou vynalézavý a pracovitý skupina. S vysokými náklady na vlastnění a provozování námořní lodě musí být. Kromě běžné údržby plavidla stráví mnoho času vlastními modernizacemi a úpravami, ve většině případů ve snaze zlepšit účinnost, trvanlivost a bezpečnost svých plavidel. Zejména pokud jde o řízení síly, boaters najdou nejrůznější zajímavé způsoby, jak snížit využití ampérů a využít co nejvíce energie, kterou produkují na palubě. Ať už jde o přizpůsobení pozemního solárního pole námořnímu využití nebo vynětí střev z LED světelného chodidla na vytvoření provizorního kotevního světla, plavidla obvykle najdou způsob, pokud něco vypadá možné. Ačkoli tento druh tvořivosti a inovace vedl k mnoha zajímavým a efektivním výsledkem, někdy je dobré ukázat, zda úsilí opravdu stojí za to.

led pasy

I když je dávkování v pořádku a efektivně, mnoho zábradlí a pohodlí při používání vašich palubních systémů osvětlení je způsob, jakým byly určeny. Přemýšlejte o tom, že by manžel mohl být šťastnější, kdyby mohl trávit čas pod palubami, který by na několik hodin dosáhl dobrou knihu pod světlo dobře osvětlené kabiny, nebo raději by zkusil číst světlo svíčky nebo levného svítidla? Toto je věc, která vedla mnoho vodáky, aby zvážily modernizaci svých palubních systémů osvětlení. Jelikož možnosti zlepšení palubního osvětlení jsou omezené, zavedení LED se stalo velmi populárním díky své vysoké účinnosti a dlouhé životnosti. Typické světlo halogenové kabiny, které táhne asi 25 wattů a 2,5 ampér, produkuje přibližně 425 světelných lumenů, zatímco světelný diod LED přibližně 8 wattů, který vytáhne méně než zesilovač, může produkovat totéž množství světla. Je zřejmé, že LED má významnou výhodu v oddělení účinnosti.

Když LED diody poprvé zaznamenali boaters, dostupné světelné lodě na trhu s LED diodami byly mezi nimi jen velmi málo. S několika možnostmi, boaters začal experimentovat s Retrofitting LED na své stávající příslušenství. Ačkoli to byl dobrý nápad, unikátní charakteristiky LED diod a jejich stále mírně nízké spotřeby energie a kvality světla z něj dělali hit nebo miss prospekt. Boater našli světlo z diod LED, které byly příliš studené vzhledem, nedostatečně distribuované a výstupy pod jejich očekáváním. Zhoršující se záležitosti, citlivost na napětí LED znamenala, že bylo často potřeba přidat rezistory do elektrického zapojení, aby se zabránilo napětí a kolísání napětí v důsledku předčasného selhání a slabého výkonu. Posledním problémem, se kterými se setkali botičky s těmito vlastními kroky, bylo, že se do nich zapojily směrové charakteristiky LED diod a základní design svítidel, se kterými se pokusili jejich dodatečně přizpůsobit. Na rozdíl od žárovek, které vyzařují světlo po celém svém povrchu, LED diody vytvářejí světlo nad vrcholem jejich povrchu, což vede k mnohem většímu šíření paprsku. Zařízení určená pro žárovky pouze nebyly efektivní při distribuci světla z LED diod, což vedlo k tomu, že svítidla, které zatím poměrně jasné, nerozšířily světlo velmi daleko nebo rovnoměrně.

Tyto časné problémy se sami udělejte LED konverzi měli hodně co do činění s časnou chudými imprese, které tvořily LED diody. To bylo později, když výrobci osvětlení lodí začali vyrábět přípravky navrženy speciálně s LED, že technologie opravdu začala brát mezi boaters. Svítidla LED, které se nyní vyrábějí, mají vyspělou technologii LED, LED diody produkují mnohem lepší kvalitu světla a mnohem vyšší výkon. Tato svítidla LED dokáží produkovat světelný výkon, který vizuálně vypadá "teplejší" jako žárovka a výstup se zvýšil až na úroveň, ve které LED diody jsou až o 50% efektivnější než před deseti lety. Ještě lépe, nyní jsou k dispozici vyhrazené LED světla, které jsou navrženy tak, aby zohledňovaly směrovou charakteristiku LED, led pásky

Pravděpodobně nejlepší výhodou, kterou je možné dosáhnout pomocí speciálních LED světel, je jednoduchost instalace. Zatímco před tím, než jste se museli svým žeravcom muset drátů, pájet a upravovat své staré žárovky, aby byly LED diody vybavené, tyto nové svítidla jsou přímou náhradou starých žárovek, které vyžadují pouze mnohem více, než připojit jejich kabely a zajistit jejich pomocí šroubů. Zatímco zcela nové LED diody mohou skutečně stát víc, než si sami přizpůsobit, úspora času, trvanlivost, spolehlivost a zvýšený výkon, opravdu více než vykompenzovat jednoduché úspory jednorázových výdajů. Doplňte, že vynikající účinnost a dlouhá životnost LED sníží vaše náklady na pohonné hmoty a údržbu a zároveň zvýší celkový řadu vašeho člunu.


Které jsou lépe? Vyhrazené LED lodi nebo DIY LED osvětlení? 27.04.2019
LED pasik Osvětlení - Výběr správného produktu pro práci 27.04.2019
Stack Rekuperace tepla a odpadní voda zotavení tepla v různých odvětvích 23.04.2019
Proč se stát svářečem? 23.04.2019
Zimní údržba podložky 23.04.2019
Viděli jste čtvrteční červencové slavnosti v Central Parku v New Yorku? 21.04.2019
Vše o nástrojích pro měření hloubky 21.04.2019
Vyžaduje událost oslavy? 21.04.2019
Demoliční služby pro firmy 21.04.2019
Použití architektonických kovů ve stavebnictví 21.04.2019
Do ohňostroj způsobuje znečištění? 21.04.2019
Kojenecké zubní kaz 21.04.2019
Inman Aligner - nejjednodušší systém pro rovnání zubů 21.04.2019
Zajímavá fakta o Altě Bílé 21.04.2019
Kontrolní seznam nákupu digitálních fotoaparátů 21.04.2019
Zajímavé informace o zubech 21.04.2019
Invisalign Výhody a nevýhody 21.04.2019
Objevte svět Disney 21.04.2019
Platí podle výkonu funguje s reklamní agenturou? 21.04.2019